See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återtag och avveckling 2025
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal med en leverantör som kan tillhandahålla Försäkringskassans behov Återtag och avveckling av IT-utrustnimng.
Intern identifierare: FK 2024/008915
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Återtag och avveckling
Intern identifierare: Återtag och avveckling 2025