2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gaffeltruck
Beskrivning: Riksantikvarieämbetets behov aven stycken truck och en stycken laddstation
Intern identifierare: RAÄ-2025-1743
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42415110 Gaffeltruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1741945-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutningsgrunderna
Beskrivning: Enligt 13 kapitlet
Intern identifierare: 1741947-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Gaffeltruck
Intern identifierare: 1792284-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kvalificering av leverantör
Beskrivning: Enligt kapitel 14 mm
Intern identifierare: 1741946-3