Huvudsaklig CPV-kod 45231000 Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Enlighet med Inbjudan i Achilles
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45231000 Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar, 45231400 Anläggningsarbeten för kraftledningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
I enlighet med FFU