684010-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Flytt- och transporttjänster, Region Norrbotten 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytt- och transporttjänster, Region Norrbotten 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal på flytt- och transporttjänster för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare: 25/462
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000