2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferensteknik
Beskrivning: Sollentuna kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av ramavtal gällande support och service av befintliga system i kommunens mötes- och utbildningslokaler, leverans av ny audiovisuell utrustning (AV-teknik) inklusive service och support samt vissa tjänster som enklare rådgivning samt montage/installation.
Intern identifierare: KS-2025/00368
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning, 32351300 Tillbehör till audioutrustning, 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konferensteknik