Laddningsbart bankkort, bidrags- och stödutbetalningar
Referensnummer: 0284/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Laddningsbart bankkort för personer som av olika skäl inte har bankkonto i bank, i bank godkänd identitetshandling, svenskt personnummer eller för personer som har bankkonto i bank, men som är i behov av stödutbetalning.