684092-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare Kejsarkullen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare Kejsarkullen
Beskrivning: Upphandlingen avser leasing av en hjullastare.
Intern identifierare: U-117-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)