Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster, 71315400 Byggnadsinspektion, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71630000 Teknisk besiktning och provning
Leveransplats
Ort: Enköping
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige