2. Förfarande
Förfarande
Titel: Styckeglass inklusive glassbox – Kiosk, Café och Butik
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal och omfattar ansvar för Leverantören att ha kapacitet att leverera Styckeglass - Kiosk, Café och Butik i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: IN-IN24-0330
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15555100 Glass
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000