684245-2023 - ResultatSverige-Lund: Julgran
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Julgranar och granris
Referensnummer: KS 2023/0283
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39298910 Julgran
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbud och sista anbudsdag
Anbud ska lämnas elektroniskt genom TendSign.
Anbud ska vara beställaren tillhanda senast den 2023-09-04 23:59. Anbud som inte är inkomna i tid förkastas.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen