See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Varberga 13 Standardrenovering
Beskrivning: Entreprenaden består av renovering av 207 lägenheter och 2 lokaler i 7 st flerfamiljshus på 2 gårdar. Varbergagatan 177- 192 och Varbergagatan 193-205 på fastigheten Varberga 13.
Intern identifierare: 24/53
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Varberga 13 Standardrenovering (1)
Beskrivning: Standardrenovering
Huvudklassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Varberga 13 Standardrenovering _