684260-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Digital Hälsa
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigital Hälsa
BeskrivningSting söker en strategisk utvecklings- och operativ genomförande partner för bidrag med affärskompetens till nya teknikbaserade start-up företag inom utvecklingsprojektet, ”Startup Climate Action - kommersialisering av klimatinnovationer”
Intern identifierare20.2-3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000