68430-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Resebyråtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResebyråtjänster
BeskrivningResebyråtjänster
Intern identifierareKFKS 2024-00236
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareResebyråtjänster