See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende drift av yttre miljö för Sollentunahem AB och Sollentunafastigheter 2 AB
Beskrivning: Upphandlingen avser markskötsel, drift (tillsyn och skötsel) av Sollentunahem AB och Sollentunafastigheter 2 AB yttre miljö.
Intern identifierare: 24/74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling avseende drift av yttre miljö för Sol.