See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lunds nya ridanläggning
Beskrivning: Projektet omfattar utredning, projektering, kalkylering och nyproduktion av en ridanläggning i norra Lund. Projektet ska bedrivas i partnering/samverkan.
Intern identifierare: SN 2024/0103
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000