Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rolling contact fatigue (RCF) and Micropitting (MP) rig
Referensnummer: V-2022-0615
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38900000 Diverse mät- och provinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
The aim of this purchase is to acquire a new RCF and MP rig to The School of Industrial Engineering and Management (ITM) at Royal Institute of Technology (KTH).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38900000 Diverse mät- och provinstrument
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen