684464-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse medicinktekniska produkter – Bråcknät
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBråcknät
BeskrivningBråcknät för allmän kirurgi och för Laparaskopi
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPos 1. Bråcknät för ljumske, självfixerande
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95656:Lot:1
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPos 2-3. Bråcknät för ljumske, sutur
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95656:Lot:2
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33164000 Laparoskopiutrustning
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPos 4-6. Bråcknät främre, självfixerande
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95656:Lot:3
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelPos 7-10. Bråcknät främre, sutur
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95656:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelPos 11-14. Bråcknät för laparaskopi
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95656:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelPos 15. Bråcknät för laparaskopi, självfixerande
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95656:Lot:6