684486-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjälpmedel för funktionshindrade personer – Hjälpmedel cyklar - trehjuliga cyklar och specialcyklar 2023
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjälpmedel cyklar - trehjuliga cyklar och specialcyklar 2023
BeskrivningUpphandlingen omfattar hjälpmedel cyklar - trehjuliga samt specialcyklar till Region Blekinge, Region Halland och Region Skåne.
Intern identifierareRB2023-0243
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHjälpmedel cyklar - trehjuliga cyklar och specialcyklar 2023