See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud kardiologi, till Malmö SUS
Beskrivning: Ett (1) styck ekokardiografisk system inklusive transducers till Hjärtavdelningen (high end) samt en (1) styck Pocus med ekokardiografisk funktioner inklusive transducer till Hjärtavdelningen (mid range), inklusive optioner.
Intern identifierare: 2023-O002562
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (4) (1) (1)