684540-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Biltvätt och liknande tjänster – Dynamiskt Inköpssystem Biltvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt Inköpssystem Biltvätt
BeskrivningDynamiskt Inköpssystem gällande biltvätt hos Trafikverket.
Intern identifierareKOM-416403
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDynamisktinköpssystem biltvätt och rekond
Intern identifierareDynamiskt Inköpssystem Biltvätt