68455-2018 - ResultatSverige-Vänersborg: Urologisk vård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Urologi slutenvård
Referensnummer: RS 2017-05451
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121292 Urologisk vård
II.1.4.
Kort beskrivning
Urologi slutenvård.
Upphandlingen kommer att ligga till grund för ett avtal med en (1) leverantör inom slutenvård.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen