684640-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Laparoskopiskt Gastric Bypass Kit samt laparoskopiskt material för engångsbruk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLaparoskopiskt Gastric Bypass Kit samt laparoskopiskt material för engångsbruk
BeskrivningUpphandling av Laparoskopiskt Gastric Bypass Kit samt laparoskopiskt material för engångsbruk
Intern identifierareHSN 2024/5371
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33160000 Operationsteknik, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33164000 Laparoskopiutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument