2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Ramavtal Transport och omhändertagande av gallerrens och sand
Beskrivning: Avtalet omfattar transport och omhändertagande av gallerrens och sand enligt de förutsättningar som framgår av detta förfrågningsunderlag med bilagor.
Intern identifierare: KF2024-289
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 14200000 Sand och lera, 90510000 Avfallshantering, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav
Mängd: 3 900 ton