2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mission Critical Services for Proof-of-concept (Dynamig Purchasing System)
Beskrivning: Köp av tester till MCX
Intern identifierare: 23/134
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Du
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mission Critical Services for Proof-of-concept
Beskrivning: Mission Critical Services for Proof-of-concept
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: DIS för MCX
Beskrivning: DIS för test av MCX
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: DIS för MC
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: DIS för MCX
Del (anbudsområde): LOT-0005