684811-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälsovårdstjänster – Plastikkirurgi av buk och bröst
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlastikkirurgi av buk och bröst
BeskrivningPlastikkirurgi (buk- och bröstplastik) för bland annat patienter som genomgått gastric by-pass.
Intern identifierareRJL 2024/2547
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenöppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL