684844-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Upphandling av ramavtal för betesputs och fräsning i Västmanlands län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av ramavtal för betesputs och fräsning i Västmanlands län
BeskrivningLänsstyrelsen inbjuder härmed intresserade leverantörer att komma in med anbud avseende upphandling av ramavtal för betesputs och stubb- och tuvfräsning på mycket obäriga marker i Västmanlands län.
Intern identifierare512-4341-23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000