684878-2024 - Resultat
Sverige – Förmedling av personal, även tillfälligt anställda – Konsultmäklare - fastighetsrelaterade tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultmäklare - fastighetsrelaterade tjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar successiva avrop av konsultmäklartjänster inom fastighetsområdet. Exempel på kompetenser som kommer att efterfrågas är exempelvis inom fastighetsförvaltning, teknisk förvaltning, fastighetsekonomi och uthyrning. Såväl uppdrags- som resurskonsulttjänster kan komma att bli aktuella.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104776:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster