68501-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktionsmaterial – Betong
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetong
BeskrivningVästerås stad inbjuder till att lämna anbud i upphandling avseende Ramavtal för betong i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99427:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44114000 Betong, 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44114100 Färdigblandad betong