2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätt- och förrådsvagnar
Beskrivning: Upphandling av transportvagnar avseende tvätt och förrådsmaterial
Intern identifierare: 2025-O001443
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34911100 Vagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 44423300 Godshanteringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000