Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 350 000 000,00 SEK
Allmänna upplysningar
Reserverad upphandling:
Deltagande är inte reserverat.