685233-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopbilar med komprimator – 5st begagnade sidlastare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel5st begagnade sidlastare
BeskrivningUpphandling avser köp av 5st begagnade sidlastare.
Intern identifierare2023/237
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare5st begagnade sidlastare