See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift- och Underhållsavtal Hissar Nord
Beskrivning: Drift- och Underhållsavtal Hissar Nord i sex (6) månader från 2026-06-01 till 2026-11-30.
Intern identifierare: TN 2025-1211
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000