685265-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Internationella bohagstransporter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInternationella bohagstransporter
BeskrivningMigrationsverket upphandlar Internationella bohagstransporter.
Intern identifierare3.2.1-2023-16360
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000