2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och underhåll av Smart ID digital access component (HAG)
Beskrivning: Beställarens behov av tilläggslicenser, support och underhållsavtal av smart ID Digital Access component (Hybrid Access Gateway) från Nexus Group.
Intern identifierare: KLF 2024/807
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support och underhåll av Smart ID digital access component (HAG)