See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kraftfoder och foderkonservering
Beskrivning: Bulkleverans av kraftfoder till SLUs lantbruk i Uppsala och Umeå. Även övriga foderprodukter till lantbruksdjur omfattas.
Intern identifierare: SLU.ua.2024.2.4.4-2606
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15700000 Djurfoder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Vara/tjänst
Beskrivning: krav och viktade kriterier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsgivare
Beskrivning: Obligatoriska krav, text, ja/nej