Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/09/2021Slut: 31/08/2022
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Vissa delar har avtalstid på 1 år med möjlighet till förlängning i upp till 3 år. Vissa delar har avtalstid på 2 år med möjlighet till förlängning i upp till 2 år.