685313-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Social omsorg med inkvartering – Stödboende barn och unga
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stödboende barn och unga
Beskrivning: Godkännande av ansökan och sedan förnyad konkurrensutsättning inom Stödboende barn och unga.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandets viktigaste kännetecken: Godkännande av ansökan och sedan förnyad konkurrensutsättning.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129814:Lot:1