2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenadmaskin (grävlastare) med förare TN 2024/22
Beskrivning: Enligt upphandlingsunderlagen.
Intern identifierare: TN 2024/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: SVARSFÄLT
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information