68535-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Solna: Mobiltelefontjänster
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobile Telecommunication Services
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64212000 Mobiltelefontjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Mobile telecommunication services for Germany and/or The Netherlands.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 4 000 000,00 EUR
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Mobile Telecommunication Services Germany
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Mobile telecommunication services.
Mobile Telecommunication Services The Netherlands
Del nr: 2