See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Remissblanketter och streckkodsetiketter
Beskrivning: Ramavtal avseende Remissblanketter och streckkodsetiketter
Intern identifierare: K 2024-4208
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MTP
Beskrivning: Kravställning
Intern identifierare: K 2024-4208-0
Huvudklassificering (cpv): 30199761 Streckkodsetiketter
Mängd: 1 stycke
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Adm Krav
Beskrivning: administrativa föreskrivningar
Intern identifierare: K 2024-4208-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: Krav på anbudsgivare
Intern identifierare: K 2024-4208-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generella krav
Beskrivning: Generella krav
Intern identifierare: K 2024-4208-3
Huvudklassificering (cpv): 22820000 Blanketter