2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Inbjudan till visning av Lyftar, lyftselar och överflyttningsplattform
Beskrivning: Vi bjuder härmed er att visa era produkter inom nedan ISO-koder på en visning: • Mobila lyftar som faller under ISO-kod 123603 • Stationära lyftar som faller under ISO-kod 123612 och 123618 • Lyftselar som faller under ISO-kod 123621 • Överflyttningsplattformar som faller under ISO-kod 123121 • Vridplatta som faller under ISO-kod 123106
Intern identifierare: RFI-001-2023
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192600 Lyftanordningar för vårdsektorn
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33196000 Medicinska hjälpmedel