Upphandlingen avser avtal på kundanpassade PCI-set för leverans till Region Norrbotten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen