685700-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmsystem – Personlarm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonlarm
BeskrivningPersonlarm
Intern identifierare111/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelA: Helsingborg och HASAB
BeskrivningPersonlarm Helsingborgs stad och HASAB
Intern identifierareA: Helsingborg och HASAB
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelB: NSVA
BeskrivningPersonlarm NSVA
Intern identifierareB: NSVA