686005-2025 - Resultat
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckeritjänster Kirunakommunkoncern
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster Kirunakommunkoncern
BeskrivningKiruna kommunkoncern upphandlar tryckeritjänster.
Intern identifierare2024-008
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000