2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av sopsugsanläggningen i Kista Norra.
Beskrivning: SVOA behöver handla upp drift och underhåll av sopsugsanläggningen i Kista Norra.
Intern identifierare: 25SVOA1272
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993100 Tjänster för drift av anläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift och underhåll av sopsugsanläggningen i Kista Norra.