See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service mm på portar, grindar och slag-skjutdörr
Beskrivning: Avtalet omfattar köp, installation, service, underhåll, reparationer och årlig kontroll på kommunens fastighetsbestånd.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pris slag och skjutdörrar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109789:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris portar och grindar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109789:Lot:2