686138-2023 - ÄndringSverige-Tierp: Tapetserararbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måleriarbeten
Referensnummer: 2023-106
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98394000 Tapetserararbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling för måleriarbeten för avrop under 300 000 kr. Störst beställare kommer att vara de av kommunen helägda fastighetsbolagen AB Tierpsbyggen och Tierps kommunfastigheter AB.