686176-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Försäkrings- och pensionstjänster – Försäkringslösningar - pension, Vara kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringslösningar - pension, Vara kommun
BeskrivningFörsäkringslösningar - pension till Vara kommun.
Intern identifierare2024-90
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66500000 Försäkrings- och pensionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000