2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ytproteomprofilering av celler
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag.
Intern identifierare: 2-4048/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000