686371-2025 - Resultat
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning – Brounderhåll
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrounderhåll
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för Brounderhåll i Avesta kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115855:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning, 50000000 Reparation och underhåll, 45000000 Anläggningsarbete